CHARMAST Powerbank W2065 20000mah black
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Ultraslim Powerbank Universal Kompatibel
Powerbank mit 20.000mah KapazitätEingang: USB-C, USB-A
Mit integrierten USB-A, USB-C, Apple 8-Pin, Micro-USB
- Eingang: PD18W/QC18W
- Total-Ausgang: PD 22,5W
Specifications
| Manufacturer | CHARMAST |
|---|---|
| Product group | Smartphone Zubehör |
| Product type | Powerbank |
| Colour | black |
| Scope of delivery |
Powerbank W2065 User Manual |
| Input | PD18W/QC18W |
| Output | PD18W/QC18W |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Connections available |
|
| Supported charging technology | Fast Charge |
| Battery category | Gerätebatterie |
| Number of batteries | 1 pieces |
| Battery Voltage | 3.85 V |
| Battery Capacity | 20000 mAh |
| Battery type | Pack |
| Battery | eingebaut |
| Battery technology | Li-Ion |
| Height | 19 mm |
| Width | 72.51 mm |
| Depth | 160.11 mm |
| Weight | 331 g |
| Height of packaging (single piece) | 32 mm |
| Width of packaging (single piece) | 108 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 188 mm |
| Package weight (single piece) | 0.43 kg |