CHERRY DC 2000
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY DC 2000. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTZ, Aantal toetsen, toetsenbord: 109. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Thuis/Werk. Kleur van het product: Zwart. Inclusief muis
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
|---|
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 458 x 170 x 20 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 530 g |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 109 x 62 x 37 mm |
| Gewicht muis | 118 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 50 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Thuis/Werk |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Taal toetsenbord | Hongaars |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keycaps-materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 4 |
Verpakking
| Breedte verpakking | 546 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 198 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 896 g |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Ja |
|---|---|
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Lengte muiskabel | 1,8 m |
Kenmerken
| USB-connectortype | USB Type-A |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
Duurzaamheid
| Certificaten van naleving | CE, China RoHS, Federal Communications Commission (FCC), RCM, UKCA |
|---|