CHERRY G80-3000 toetsenbord USB QWERTY Brits Engels Grijs
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY G80-3000. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 105. Snoerlengte: 1,75 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 470 x 195 x 44 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 935 g |
Energie
| Stroomverbruik | 15 mA |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard key switch technology | Cherry MX Blue |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 105 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 50 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-hub | Nee |
| Bedoeld voor | Pc/server |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Certificering | cURus, VDE GS, c-tick, VCCI, CE, FCC, BSMI |
Verpakking
| Interface adapters meegeleverd | USB vrouwelijk - PS/2 mannelijk |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Breedte verpakking | 500 mm |
| Diepte verpakking | 255 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 1,15 kg |
Overige specificaties
| Intern | Nee |
|---|
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,75 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 45 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 2 stuk(s) |