CHERRY KC 1000 SC toetsenbord Kantoor USB QWERTY Brits Engels Grijs
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KC 1000 SC. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 109. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Kantoor. Kleur van het product: Grijs
CHERRY KC 1000 SC Security keyboard with integrated smart card terminal. Lasting reliability. Timeless elegance. Intelligent concept. CHERRY KC 1000 SC combines the benefits of a classic CHERRY office keyboard with the security-related requirements of a security keyboard. Key benefits - Smart, wired security keyboard with integrated chip card terminal; - Secure PIN entry; - PC/SC smartcard reader; - Protocols: T=0, T=1, S=8, S=9, S=10; - EMV 2000 Level 1 approved; - CCID compatible; - Reading/writing ISO 7816 compliant smartcards; - Flat design, low smart card contacting unit; - Satisfies requirements defined by FIPS-201 (approval process ongoing); - German version with DIN/GS compliant layout; - Driver support for Windows/MacOS-X/Linux; - One-handed operation of smart card module; - German version complies with BGI 650 guidance for ergonomics; - Awarded the "Blaue Engel" environmental seal.
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 458 x 188 x 46 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 840 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 100 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| USB-hub | Nee |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Smart card-lezer | Ja |
| Certificering | cURus, VDE GS, c-tick, VCCI, CE, FCC, FIPS 201 |
Verpakking
| Breedte verpakking | 472 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 232 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 1,15 kg |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 2 stuk(s) |