CHERRY KC 1000 toetsenbord USB QWERTY Brits Engels Grijs
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KC 1000. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 109. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Ja |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 458 x 170 x 20 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 530 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 50 mA |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Windows-toetsen | Ja |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 4 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-hub | Nee |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Certificering | c-tick, UL, CE, FCC, BSMI, TÜV-Süd/GS, UKCA |
Verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Breedte verpakking | 480 mm |
| Diepte verpakking | 205 mm |
| Hoogte verpakking | 27 mm |
| Gewicht verpakking | 725 g |
| Type verpakking | Doos |
Overige specificaties
| Intern | Nee |
|---|
Design
| Backlight | Nee |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Full-size toetsenbord | Ja |
| Ergonomisch ontwerp | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 1,8 m |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|---|
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Producten per pallet | 192 stuk(s) |