CHERRY KC 6000 Slim USB QWERTY Brits Engels Zwart
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KC 6000 Slim. Toetsenbord formaat: Standaard, Stijl toetsenbord: Recht, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbordindeling: QWERTY. Lengte snoer: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart
Ultra-flat designer keyboard The CHERRY KC 6000 SLIM keyboard impresses with itsprecise scissor mechanism, compact dimensions and state-of-the-art design. A sturdy keyboard with an integrated metal plate, it is a particularly attractive addition to the desk of the style-conscious user. - Exceptionally compact, slim housing - High-quality scissor mechanism for perfect keystroke - Status LEDs for the CAPS LOCK, NUM and SCROLL keys - 6 practical additional keys - Sturdy construction with integrated metal plate
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 440 x 130 x 15 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 660 g |
Energie
| Type stroombron | USB |
|---|---|
| Stroomverbruik | 45 mA |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aansluiting | USB |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Toetsenbord formaat | Standaard |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| USB-hub | Nee |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Toetsen levensduur | 10 miljoen tekens |
| Full-size toetsenbord | Ja |
Verpakking
| Breedte verpakking | 453 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 33 mm |
| Gewicht verpakking | 875 g |
Ergonomie
| Lengte snoer | 1,8 m |
|---|
Design
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monotoon |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Logistieke gegevens
| Aantal per pallet | 20 stuk(s) |
|---|---|
| Hoeveelheid per omdoos | 10 stuk(s) |