CHERRY KW 9100 SLIM FOR MAC toetsenbord USB + Bluetooth QWERTY Engels Zilver
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
CHERRY KW 9100 SLIM FOR MAC. Stijl toetsenbord: Recht. Aansluiting: USB + Bluetooth, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 111, Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zilver
Specificaties
| Producent | CHERRY |
|---|---|
| Product type | Toetsenborden |
Gewicht en omvang
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 440 x 130 x 15 mm |
|---|---|
| Gewicht toetsenbord | 675 g |
Energie
| Type stroombron | Batterij/Accu |
|---|---|
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Capaciteit van de accu/batterij | 650 mAh |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
Toetsenbord
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
|---|---|
| Aansluiting | USB + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard key switch technology | Cherry SX |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 111 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Certificering | CEBQBFCCUKCAChina RoHS |
Verpakking
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Receiver gewicht | 2 g |
| Breedte verpakking | 453 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 33 mm |
| Gewicht verpakking | 860 g |
Design
| Kleur van het product | Zilver |
|---|---|
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
Muis
| Inclusief muis | Nee |
|---|
Kenmerken
| Aansluitbereik | 10 m |
|---|