CONTEG 19"-Montagematerial, M5, 1 Stück, 1x Schraube, 1x Mutter, 1x Unterlegscheibe
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Hinweis: Das Montagematerial wird einzeln abgerechnet, ist aber immer in 4er-Beuteln verpackt und nur so bestellbar
Specificaties
| Producent | Conteg |
|---|---|
| Product groep | 19"-/10"-Sonstiges Zubehör |
| Product type | Rack Zubehör |
| Leveringsomvang | M5 Schrauben, Käfigmuttern u. Scheiben; 1 Päckchen besteht aus 4x Schraube, 4x Mutter, 4x Unterlegscheibe |
| Gewicht | 24 g |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 0.012 kg |