CONTEG 19"-Montagematerial, M5, 1 Stück, 1x Schraube, 1x Mutter, 1x Unterlegscheibe
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Hinweis: Das Montagematerial wird einzeln abgerechnet, ist aber immer in 4er-Beuteln verpackt und nur so bestellbar
Specifications
| Manufacturer | Conteg |
|---|---|
| Product group | 19"-/10"-Sonstiges Zubehör |
| Product type | Rack Zubehör |
| Scope of delivery | M5 Schrauben, Käfigmuttern u. Scheiben; 1 Päckchen besteht aus 4x Schraube, 4x Mutter, 4x Unterlegscheibe |
| Weight | 24 g |
| Height of packaging (single piece) | 10 mm |
| Width of packaging (single piece) | 10 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 10 mm |
| Package weight (single piece) | 0.012 kg |