D-Link DGS-1005P/E 5-poorts PoE+ switch Gigabit 4 PoE+ poorten 60W
Inloggen
Op voorraad - leverbaar binnen enkele dagen
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden
Art. nr. 21140403
Merk / Fabrikant D-LINK
Fabrikant artikel nr. DGS-1005P/E
EAN 790069440984
Gewicht artikel 0,85 kg
Beschrijving
5‑Poorts Desktop Gigabit PoE+ Switch
  • 5x Gigabit Ethernet-poort (4x PoE+ poort)
  • PoE+, 60 W PoE-capaciteit
  • Switch Fabric: 10 Gbps
  • Eenvoudige plug-and-play-installatie
Snel. Compact. Praktisch.
Gigabit-prestaties.
Met plug-and-play installatie vereist de DGS-1005P geen verdere configuratie.
Specificaties
Producent D-LINK
Product groep Netwerk-switches
Product type Netwerk-switch
Kleur zwart
Netwerk standaard Gigabit Ethernet
LAN (Mbit/s) 10/100/1000
Aantal Poorten 5
Gigabit Ethernet Poort RJ-45 5
Power over Ethernet (PoE) PoE+ (IEEE 802.3at)
Aantal Poorten PoE 4
Max. PoE uitgangsvermogen per poort 30 W
Max. PoE uitgangsvermogen (totaal) 60 W
Bouw type Desktop
Management nee
Stroomvoorziening Netvoeding
Aansluiting op het lichtnet Aansluiting voor koud toestel
Hoogte 28 mm
Breedte 100 mm
Diepte 98 mm
Gewicht 760 g
Hoogte verpakking 70 mm
Breedte verpakking 210 mm
Diepte verpakking 160 mm