D-Link DGS-3130-54TS/E 54-Poorts Switch , Layer 3 Gigabit Stack (SI)
Inloggen
Beschikbaar ca. 27-5-2026
Art. nr. 21182278
Merk / Fabrikant D-LINK
Fabrikant artikel nr. DGS-3130-54TS/E
EAN 790069470028
Gewicht artikel 6,041 kg
Beschrijving
54-Poorts Layer 3 Gigabit Stack Switch (SI)
- 48 x 10/100/1000BASE-T
- 2 x 10GBASE-T
- 4 x 10G SFP+
Specificaties
Producent D-LINK
Product groep Netwerk componenten
Product type Netwerk-switch
Kleur zilver
Netwerk standaard Gigabit Ethernet
Aantal Poorten 54
Gigabit Ethernet Poort RJ-45 48
10 Gigabit Ethernet Poort RJ-45 2
Vrije slot tbv SFPs 4
Stroomvoorziening Externe voedingseenheid
Aansluiting op het lichtnet Aansluiting voor koud toestel
Hoogte 44 mm
Breedte 440 mm
Diepte 290 mm
Hoogte verpakking 130 mm
Breedte verpakking 460 mm
Diepte verpakking 510 mm