D-Link DXS-1210-12SC 10G SFP+ Switch 12-Poorts Smart Managed 2x Combo
Inloggen
Beschikbaar ca. 27-5-2026
Art. nr. 21182280
Merk / Fabrikant D-LINK
Fabrikant artikel nr. DXS-1210-12SC/E
EAN 790069467646
Gewicht artikel 4,07 kg
Beschrijving
10 Gigabit Ethernet Smart Managed Switch
- 10x 10G-SFP+ poort
- 2x gecombineerde 100/1000/2.5G/5G/10GBASE-T/SFP+ poort
- Schakelcapaciteit 240 Gbit/s
Specificaties
Producent D-LINK
Product groep Netwerk componenten
Product type Netwerk-switch
Kleur zwart
Netwerk standaard 10 Gigabit Ethernet
LAN (Mbit/s) 10000
Aantal Poorten 12
10 Gigabit Ethernet Poort Glas 12
Power over Ethernet (PoE) nee
Afmeting (HxBxD) 440 x 210 x 44 mm
Stroomvoorziening Netvoeding
Aansluiting op het lichtnet Aansluiting voor koud toestel
Bedrijfstemperatuur min. -5 °C
Bedrijfstemperatuur max. 50 °C
Hoogte 44 mm
Breedte 440 mm
Diepte 210 mm
Gewicht 2.73 kg
Hoogte verpakking 100 mm
Breedte verpakking 320 mm
Diepte verpakking 540 mm