D-Link DXS-1210-16TC 16-Poorts Switch Smart Managed 10G 2x SFP+ 2x Combo
Inloggen
Beschikbaar ca. 27-5-2026
Art. nr. 21182282
Merk / Fabrikant D-LINK
Fabrikant artikel nr. DXS-1210-16TC/E
EAN 790069467660
Gewicht artikel 4,499 kg
Beschrijving
10 Gigabit Ethernet Smart Managed Switch
Specificaties
Producent D-LINK
Product groep Netwerk-switches
Product type Netwerk-switch
Kleur zwart
Netwerk standaard 10 Gigabit Ethernet
LAN (Mbit/s) 10000
Aantal Poorten 16
10 Gigabit Ethernet Poort RJ-45 12
Vrije slot tbv SFPs 4
Stroomvoorziening Netvoeding
Aansluiting op het lichtnet Aansluiting voor koud toestel
Hoogte 44 mm
Breedte 440 mm
Diepte 210 mm
Gewicht 3520 g
Hoogte verpakking 110 mm
Breedte verpakking 320 mm
Diepte verpakking 540 mm