Ecovacs antibakterieller Filter 3 Stk., zu T90- und X12-Familie
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Antibakterieller Filter passend zu T90- und X12-Familie, T90, T90 PRO, X12 PRO OMNI, X12 OmniCyclone
Inhalt: 3x antibakterieller Filter
Specificaties
| Producent | Ecovacs |
|---|---|
| Product groep | Zuigen & Cleaning |
| Kleur | zwart |
| Gewicht | 16 g |
| Hoogte verpakking | 106 mm |
| Breedte verpakking | 45 mm |
| Diepte verpakking | 75 mm |
| Gewicht verpakking | 0.03 kg |