Ecovacs antibakterieller Filter 3 Stk., zu T90- und X12-Familie
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Antibakterieller Filter passend zu T90- und X12-Familie
Specifications
| Manufacturer | Ecovacs |
|---|---|
| Product group | Saugen & Reinigen |
| Colour | black |
| Weight | 16 g |
| Height of packaging (single piece) | 106 mm |
| Width of packaging (single piece) | 45 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 75 mm |
| Package weight (single piece) | 0.03 kg |