EXSYS EX-1177-2S USB 2.0-hub met 7 poorten en 15 kV ESD-overspanningsbeveiliging
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
7-poorts USB 2.0-hub van metaal met 15 kV ESD-overspanningsbeveiliging
De EX-1177-2S is het originele model van alle metalen hubs met 7 poorten.
Hij breidt een USB 2.0-uitgang van een laptop of desktopcomputer uit naar zeven extra USB 2.0-poorten met 15 kV ESD-overspanningsbeveiliging en ondersteunt alle USB-versies van 1.1 tot en met 3.2. Dankzij de meegeleverde 5V/4A-voeding is op elke poort gegarandeerd 500mA beschikbaar.
De EX-1177-2S garandeert een veilige gegevensoverdracht met een snelheid tot 480Mbit/s. Hij is zeer compact en voorzien van een robuuste metalen behuizing.
Hierdoor is hij ook ideaal voor industrieel gebruik. Dankzij het intelligente ontwerp kan de EX-1177-2S aan de muur, onder een tafel of met de optioneel verkrijgbare DIN-railkit EX-6099 in een 19"-kast worden gemonteerd. De EX-1177-2S is van de hoogste kwaliteit en wordt in Taiwan geproduceerd.
- USB 2.0 metalen hub met zeven downstream USB-poorten
- 15 kV ESD-overspanningsbeveiliging voor elke uitgang
- Voeding +5 V/4 A via de DC-aansluiting
- Voeding naar keuze ook via de USB-bus +5 V (busvoeding)
- Automatische herkenning van de gegevensoverdrachtssnelheid van aangesloten randapparatuur
- Stevige metalen behuizing voor wand-, tafel- of optioneel railmontage (EX-6099)
- 500 mA stroom op alle 7 poorten
- 1x LED-spanningsindicator
- Chipset: Terminus FE 2.1
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Hubs |
| Product type | USB Hub |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-1177-2S, USB 2.0-kabel 1,8 m, voedingsadapter 5 V/4 A, handleiding |
| Aansluiting PC | 1x USB type B |
| Aansluiting Apparatuur | 7x USB type A female |
| Overdracht kwaliteit | USB 2.0 Hi-Speed 480 Mbit/s |
| Type connector kant 1 | USB 2.0 type B |
| M/F kant 1 | Female |
| Type connector kant 2 | USB 2.0 type A |
| M/F kant 2 | Female |
| Aantal Poorten | 7 |
| Toepassing | extern |
| Materiaal (Behuizing) | Metaal |
| Voeding inbegrepen | ja |
| Technische bijzonderheden | Stevige metalen behuizing |
| Hoogte | 158 mm |
| Breedte | 80.7 mm |
| Diepte | 32.2 mm |
| Gewicht | 547 g |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 0.7 kg |