EXSYS EX-1191HMVS-PD 4-poorts USB 3.2 Gen 1 metalen hub, met USB-PD opladen
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
USB 3.2 Gen 1-hub met één USB-C PD-poort en drie USB-A poorten
De EX-1191HMVS-PD is een metalen USB 3.2 Gen 1-hub met ondersteuning voor USB-C PD (Power Delivery). Via de USB-C-poort aan de achterzijde (PD-bron) is er tot 60 W laadvermogen beschikbaar voor de host-laptop of -tablet.
Op de USB-C-downstream-poort aan de voorkant kunnen uw randapparaten worden aangesloten en ook worden opgeladen. Voor de host en de apparaten is slechts één enkele stroomvoorziening van de EX-1191HMVS-PD nodig. De drie A-poorten en de USB-C-downstream-poort zijn elk beveiligd tegen overspanning met 15 kV.
De EX-1191HMVS-PD ondersteunt een stroomvoorziening van +12 V tot +24 V via een klemmenblok.
Hij kan worden gebruikt in automatiserings- en kantoortoepassingen. De hub voldoet aan de speciale eisen van industriële toepassingen.
- USB 3.2 Gen 1-hub met één USB-C PD-poort en drie USB-A-poorten
- 15 kV ESD-overspanningsbeveiliging voor elke poort
- Voeding van +12 V tot +24 VDC via klemmenblok of DC-aansluiting +12 V tot +24 V
- PD-bron met max. 60 W laadvermogen
- Snel opladen met CDP- en DCP-modus voor tot 2 A op elke USB-uitgang
- Voor alle USB 1.1 tot 3.2 compatibele randapparatuur
- DIN-railkit (EX-6099) optioneel verkrijgbaar
- Metalen behuizing voor wand- of rackmontage
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Hubs |
| Product type | USB Hub |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-1191HMVS-PD, USB-C 3.2 Gen 1-kabel 1 m, voedingsadapter 20 V/3,25 A, handleiding |
| Aansluiting PC | 1x USB 3.2 Gen 1 PD upstream C-aansluiting |
| Aansluiting Apparatuur | USB 3.2 Gen 1 PD downstream C-aansluiting, 3x USB 3.2 Gen 1 downstream A-aansluiting |
| Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Type connector kant 1 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Male |
| Type connector kant 2 |
|
| M/F kant 2 | Female |
| Aantal Poorten | 4 |
| Toepassing | extern |
| Materiaal (Behuizing) | Metaal |
| Afmeting (HxBxD) | 178,6 x 59,2 x 23,2 mm |
| Voeding benodigd | gedeeltelijk |
| Voeding inbegrepen | ja |
| Spanningssterkte voeding | 20V/3.25A |
| Technische bijzonderheden | Stevige metalen behuizing |
| Aansluiting op het lichtnet | Eurostekker, Type-C |
| Hoogte | 178.6 mm |
| Breedte | 59.2 mm |
| Diepte | 23.2 mm |
| Gewicht | 0.88 kg |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 0.866 kg |