EXSYS EX-1224HM laptopstandaard met afneembaar 7-in-1 USB-C dockingstation
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Laptopstandaard met dockingstation
De EX-1224HM is een laptopstandaard met een afneembaar 7-in-1 USB-C-dockingstation, waarmee u het laptopscherm dankzij de verstelbare hoogte en hoek op een comfortabele werkhoogte kunt brengen.
Dankzij de veelzijdige aansluitmogelijkheden kunt u al uw apparatuur aansluiten. Met USB-C Power Delivery (PD) kunt u de bestaande laptopvoeding rechtstreeks op de EX-1224HM aansluiten.
De rubberen noppen op het oppervlak van de standaard zorgen ervoor dat de laptop perfect op zijn plaats blijft.
- Laptopstandaard met afneembaar 7-in-1 USB-C-dockingstation
- Duurzame en elegante behuizing van gegoten aluminium
- Ingebouwde rubberen noppen zorgen voor een perfecte grip op de laptop
- 1x HDMI (4K@60Hz), achterwaarts compatibel met 1080p, 720p enz.
- 3x USB 3.2 Gen 1 A-poort, 1x USB 3.2 Gen 1 C-poort, 1x USB-C PD-poort (100W), 1x USB 3.2 Gen 1 C-poort (host)
- Ondersteunt USB-C PD-oplaadfunctie tot 100 W
- Voor laptops/notebooks/MacBooks met USB-C-aansluiting (DP Alt Mode)
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Hubs |
| Product type | Docking Station |
| Kleur | zilver |
| Leveringsomvang | EX-1224HM, USB 3.2 Gen 1 C-naar-C-kabel (30 cm), handleiding |
| Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Max. Resolutie | 3840 x 2160 @60Hz (4K, UHD-1) |
| Type connector kant 1 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Female |
| Type connector kant 2 |
|
| M/F kant 2 | Female |
| Toepassing | extern |
| Bedrijfstemperatuur min. | 0 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 55 °C |
| Hoogte | 240 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Gewicht | 33 g |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Gewicht verpakking | 1.602 kg |