EXSYS EX-1408 USB 3.2 Gen 2x1 actieve USB-C verlengkabel, 5 m
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Verleng uw USB 3.2 Gen 2x1 kabel met 5 meter
De USB-C verlengkabel EX-1408 verlengt uw USB 3.2 Gen 2x1-kabel met 5 meter. Er kunnen maximaal drie EX-1408 kabels achter elkaar worden aangesloten om een maximale lengte van 15 meter te bereiken.
In dat geval moet een extra 5V/1,5A-voeding worden aangesloten. Hiervoor is een aansluiting op de USB-C aansluiting beschikbaar. Aangezien er geen stuurprogramma's nodig zijn, is de installatie zeer eenvoudig.
De EX-1408 ondersteunt een gegevensoverdrachtssnelheid tot 10 Gbit/s en is volledig achterwaarts compatibel met USB 2.0/1.1.
- USB 3.2 Gen 2x1 actieve verlengkabel van 5 meter
- USB 3.2 Gen 2x1-specificatie, achterwaarts compatibel tot USB 2.0
- Hot Plug and Play, geen stuurprogramma's nodig
- Stroomvoorziening via de USB-bus (busvoeding) of DC-aansluiting
- Daisy-chain aansluiting mogelijk, tot 15 meter
- Optionele externe voeding 5V/1,5A vereist bij verlenging
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Adapter, Terminatoren, Converter |
| Product type | USB 3.2 Verlengkabel |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 5 m |
| Leveringsomvang | EX-1408, handleiding |
| Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 2 SuperSpeed 10 Gbit/s (USB 3.1 Gen 2, USB 3.1) |
| Aansluiting kant 1 (PC) | 1x USB 3.2 Gen 2x1 C-male |
| Aansluiting kant 2 (Peripherie) | 1x USB 3.2 Gen 2x1 |
| Type connector kant 1 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Male |
| Type connector kant 2 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 2 | Female |
| Actief / Passief | actief |
| Kleur (Kabel) | zwart |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10 Gbit/s |
| Bedrijfstemperatuur min. | 0 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 50 °C |
| Hoogte | 1.75 cm |
| Breedte | 2.22 cm |
| Diepte | 8.19 cm |
| Gewicht | 245 g |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 0.337 kg |