EXSYS EX-1505HMVS 4-poorts USB 3.2 Gen 1 metalen hub met 3,0 A stroom op 4 poorten
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Metalen HUB met 3,0 A stroomverdeling over 4 poorten (DIN-rail)
De stevige, industriële EX-1505HMVS Managed Metal Hub biedt vier USB 3.2 Gen 1 downstream-poorten met 15 kV ESD-overspanningsbeveiliging, die met schroeven kunnen worden bevestigd.
Hij ondersteunt de SuperSpeed USB 3.2 Gen 1-gegevensoverdrachtssnelheid tot 5 Gbit/s en is achterwaarts compatibel tot USB 1.1.
De meegeleverde USB 3.2 Gen 1-kabel kan zonder schroevendraaier aan de EX-1505HMVS worden bevestigd met kartelschroeven.
De EX-1505HMVS ondersteunt alleen de self-powered modus en daarom is het absoluut noodzakelijk om de hub van stroom te voorzien via de DC-aansluiting (+7V tot +24V) of via de tweedraads klemmenstrook-aansluiting (+7V tot +24V).
De EX-1505HMVS is ontwikkeld om uitgebreide en unieke functies voor industriële toepassingen te bieden.
De EX-1505HMVS ondersteunt 3A stroom tegelijkertijd op elke uitgang, evenals de USB batterijoplaadspecificatie V1.2 (SDP, CDP, DCP) en enkele fabrikantspecifieke oplaadmodi, zoals Apple 2,4A en Samsung.
- USB 3.2 Gen 1 Managed metalen hub met 4 poorten
- 15 kV ESD-overspanningsbeveiliging voor alle 4 poorten
- Bescherming van de aangesloten apparaten tegen spanningsschommelingen
- Voeding +7 V tot +24 V via DC-aansluiting of klemmenblok
- Eenvoudige installatie met geïntegreerde DIN-railbevestiging
- Ondersteunt software-utilities voor Windows en Linux
- Automatische detectie van de gegevensoverdrachtssnelheid voor de aangesloten randapparatuur
- Tot 2,3 A stroom op één poort, 1,5 A bij gelijktijdig gebruik van alle poorten (vermogen max. 30 W)
- Automatische herkenning van de ingangspolariteit op de stroomklemmenstrook
- Ondersteunt Multi TT (Transaction Translator)
- Stevige metalen behuizing
- 1x LED-spanningsindicator
- Chipset: Genesys GL3523
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Hubs |
| Product type | USB Hub |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-1505HMVS, USB 3.2 Gen 1-kabel, DIN-railkit, cd met stuurprogramma's, handleiding |
| Aansluiting PC | 1x USB 3.2 Gen 1 Upstream B-female |
| Aansluiting Apparatuur | 4x USB 3.2 Gen 1 downstream A-female |
| Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Type connector kant 1 | USB 3 type B |
| M/F kant 1 | Female |
| Type connector kant 2 | USB 3 type A |
| M/F kant 2 | Female |
| Aantal Poorten | 4 |
| Toepassing | extern |
| Materiaal (Behuizing) | Metaal |
| Voeding inbegrepen | nee |
| Bedrijfstemperatuur min. | 0 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 55 °C |
| Hoogte | 163.2 mm |
| Breedte | 54.8 mm |
| Diepte | 30.8 mm |
| Gewicht | 588 g |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 0.53 kg |