EXSYS EX-1537HMVS Managed 7-poorts USB-C 3.2 Gen 1 metalen hub met 15 kV EDS-overspanningsbeveiliging
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Metalen HUB met 15 kV EDS-overspanningsbeveiliging
De EX-1537HMVS is een USB 3.2 Gen 1 (voorheen USB 3.0 of 3.1 Gen 1) managed metalen hub met zeven USB-C-downstream-poorten, die uitgebreide en unieke functies biedt voor industriële toepassingen.
Het is een pure USB-C-hub en achterwaarts compatibel met USB 1.1-apparaten. De EX-1537HMVS ondersteunt de USB Battery Charging Specification v1.2 (CDP, DCP) en enkele fabrikantspecifieke oplaadmodi zoals Apple 2,4 A en Samsung.
Hij kan worden gebruikt in automatiserings-, industriële en kantoortoepassingen en kan dankzij zijn doordachte behuizing aan de muur, onder een tafel of in een 19"-kast worden gemonteerd.
De EX-1537HMVS ondersteunt alleen de Self-Powered-modus, daarom is het aansluiten van een voeding noodzakelijk (optioneel verkrijgbaar)
- USB 3.2 Gen 1 metalen hub met zeven USB-C-downstreamporten
- Ondersteunt softwarehulpprogramma’s voor Windows en Linux
- 15 kV ESD-overspanningsbeveiliging per uitgang
- Voeding +7V tot +48V via klemmenblok en DC-aansluiting
- Automatische detectie van de gegevensoverdrachtssnelheid voor aangesloten randapparatuur
- Tot 2,4 A per poort, totaal uitgangsvermogen max. 52,5 W
- Automatische detectie van de ingangspolariteit op het klemmenblok
- Ondersteunt Multi TT (Transaction Translator)
- Stevige metalen behuizing voor tafel-, wand- of rackmontage
- Chipset: Genesys GL3523
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Hubs |
| Product type | USB Hub |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-1537HMVS, USB 3.2 Gen 1 kabel, DIN-railkit, cd met stuurprogramma's, handleiding |
| Aansluiting PC | 1x USB 3.2 Gen 1 upstream C female |
| Aansluiting Apparatuur | 7x USB 3.2 Gen 1 downstream C female |
| Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Type connector kant 1 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Female |
| Type connector kant 2 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 2 | Female |
| Aantal Poorten | 7 |
| Toepassing | extern |
| Materiaal (Behuizing) | Metaal |
| Voeding inbegrepen | nee |
| Bedrijfstemperatuur min. | 0 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 55 °C |
| Hoogte | 162 mm |
| Breedte | 54.8 mm |
| Diepte | 40.8 mm |
| Gewicht | 850 g |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 0.901 kg |