EXSYS EX-1580SHMVS Managed, netwerk-deelbare 10-poorts USB 3.2 Gen 1 metalen hub, 15 kV ESD-bescherming
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Managed, netwerk-deelbare 10-poorts USB 3.2 Gen 1 metalen hub, 15 kV ESD-bescherming (DIN-rail)
De USB 3.2 Gen 1 (voorheen USB 3.0 of 3.1 Gen 1) Managed Metal Hub EX-1580SHMVS met tien schroefbare downstream-poorten biedt uitgebreide en unieke functies voor industriële toepassingen. Hij kan door meerdere gebruikers via het netwerk worden bediend. De EX-1580SHMVS ondersteunt de USB Battery Charging Specification v1.2 (SDP, CDP, DCP) en enkele fabrikantspecifieke oplaadmodi, zoals Apple 2,4 A en Samsung. Hij kan worden gebruikt in automatiserings-, industriële en kantoortoepassingen en kan dankzij zijn doordachte behuizing aan de muur, onder een tafel of in een 19"-kast worden gemonteerd.
De EX-1580SHMVS wordt geleverd met beheersoftware waarmee de USB-busspanning (poorten) van de afzonderlijke apparaten kan worden in- en uitgeschakeld of de gehele USB-hub kan worden gereset. Hij beschikt over een flashgeheugen voor het opslaan van de gewenste starttoestand.
- USB 3.2 Gen 1 metalen hub met tien downstream USB-poorten
- Toegang tot en aansluiting van USB-apparaten via Ethernet/internet (alleen voor Windows)
- Via software instelbaar busvermogen voor elke poort, ondersteunt softwareprogramma’s voor Windows (XP en hoger) en Linux
- 15 kV ESD niveau 4 overspanningsbeveiliging voor elke uitgang
- Voeding +7 V tot +24 V DC via klemmenblok
- Eenvoudige installatie met geïntegreerde DIN-railbevestiging. Compact industrieel ontwerp met robuuste metalen behuizing
- Automatische detectie van de gegevensoverdrachtssnelheid van aangesloten randapparatuur
- Tot 1,5 A op alle 10 poorten in self-power-modus (voeding)
- Automatische herkenning van de ingangspolariteit op het klemmenblok
Chipset: VIA VL817
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Hubs |
| Product type | USB Hub |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-1580SHMVS, USB 3.2 Gen1-kabel 1,5 m, DIN-railset, cd met stuurprogramma's, handleiding |
| Aansluiting PC | 1x USB 3.2 Gen 1 upstream C female |
| Aansluiting Apparatuur | 10x USB 3.2 Gen 1 downstream C female |
| Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Type connector kant 1 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Female |
| Type connector kant 2 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 2 | Female |
| Aantal Poorten | 10 |
| Toepassing | extern |
| Materiaal (Behuizing) | Metaal |
| Voeding inbegrepen | nee |
| Bedrijfstemperatuur min. | 0 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 55 °C |
| Hoogte | 198 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 30.8 mm |
| Gewicht | 360 g |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 0.598 kg |