EXSYS EX-6030 1-poorts RS232-ethernetdatagateway
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Met de EX-6030 in een metalen behuizing kunt u uw seriële apparaten op de meest eenvoudige manier via het netwerk (Ethernet) aansluiten. U bent dus niet langer beperkt tot een vaste afstand, maar kunt elk RS-232-randapparaat via het netwerk aansturen.
U kunt de EX-6030 eenvoudig in het netwerk integreren met een IP-adres (UDP, IP, TCP, ICMP, HTTP, DHCP, ARP-ping). De aansturing is ook mogelijk via de meegeleverde en andere Virtual Com Port-software. De COM-poorten worden vervolgens in Apparaatbeheer geregistreerd. De EX-6030 kan direct aan de muur worden bevestigd of met de DIN-railkit ook in een 19"-rack worden geïnstalleerd.
- RS-232 en Ethernet 10/100 Mbps
- Seriële interface: RS-232 V.24, databits: 7, 8; pariteit: geen, even, oneven
- Ethernet: protocollen UDP, IP, TCP, ICMP, HTTP, DHCP, ARP-Ping
- Chipset: Samsung S3C4510B
- Datatransfer-snelheid: serieel - 50 baud tot 115,2 kbaud, Ethernet - 10/100 Mbps
- Aansluitingen: 1x 9-pins D-SUB RS-232-stekker, 1x RJ-45 Ethernet, 1x DC-voedingsaansluiting
- Stuurprogramma's: Win 2000/ XP/ Vista/ Server 2003 & 2008 & 2012 Win7/ 8 (32&64-bit) met Virtual Com Port-software
- Bedrijfstemperatuur: 0 tot 55 °C (32 tot 131 °F), luchtvochtigheid: 5 tot 95%
- Afmetingen / Gewicht: 60 x 40 x 20 mm / 400 g
- Leveringsomvang: EX-6030, voeding, DIN-rail-set, driver-cd, handleiding
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Adapter, Terminatoren, Converter |
| Product type | Ethernet Data Gateway |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-6030, voeding, DIN-rail-set, driver-cd, handleiding |
| Aansluiting kant 1 (PC) | DB9-stekker |
| Aansluiting kant 2 (Peripherie) | RJ45-aansluiting |
| Toepassing | extern |
| Afmeting (HxBxD) | 60 x 40 x 20 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Technische bijzonderheden | Ethernet-datagateway naar 1 x seriële RS-232-poort |
| Bedrijfstemperatuur min. | 0 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 55 °C |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gewicht | 400 g |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Diepte verpakking | 240 mm |
| Gewicht verpakking | 0.364 kg |