EXSYS EX-60340 PoE+ industriële mediaconverter 60 W, SFP
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Betrouwbare conversie tussen koper- en glasvezelkabels binnen een uitgebreid bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +75 °C
De compacte, industriële mediaconverter EX-60340 biedt een betrouwbare conversie tussen koper- en glasvezelomgevingen.
Hij is compatibel met 10/100/1000Base-T met 60 W PoE+ en dual-mode 100/1000Base-X SFP (automatische detectie).
De Ethernet-poort ondersteunt zowel de halfduplex- als de full-duplexmodus. Afhankelijk van de behoefte kunnen verschillende soorten optioneel verkrijgbare SFP-modules worden gebruikt. Dankzij de stevige metalen behuizing en het uitgebreide bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot 75 °C is hij geschikt voor een groot aantal toepassingen, ook in ruwe omgevingen.
De stroomvoorziening gebeurt via het aansluitblok (12~48 VDC). De EX-60340 ondersteunt Auto-MDI/MDI-X en Auto-Negotation. Bij de levering zijn een DIN-railkit (voorgemonteerd) en een wandmontagebeugel inbegrepen.
- 1x 10/100/1000T RJ45-poort, 1x 100/1000X SFP-sleuf, automatische detectie
- Volledig conform IEEE 802.3af/at Power Over Ethernet (PoE)
- Maximaal uitgangsvermogen (PD): Type 1 = 12,95 W / Type 2 = 25,50 W / 4PPoE+ = 60 W
- Volledig conform IEEE 802.3af/at Power Over Ethernet (PoE)
- Auto-MDI/MDIX maakt crossover-kabels overbodig
- Ondersteunt auto-negotiation en half-/full-duplex
- Voeding via klemmenblok 12 V tot 48 VDC
- Power Booster genereert PoE-spanningsbereik 46 - 57 VDC
- Robuuste, zeer compacte metalen behuizing, IP40
- Incl. DIN-railkit en wandmontagebeugel
- Uitgebreid bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +75 °C
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Industrial Networking |
| Product type | Mediaconverter |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-60340, DIN-railset (voorgemonteerd), wandmontageset, handleiding |
| Netwerk standaard | Gigabit Ethernet |
| LAN (Mbit/s) | 10/100/1000 |
| Aantal Poorten | 1 |
| Gigabit Ethernet Poort RJ-45 | 1 |
| Vrije slot tbv SFPs | 1 |
| Andere aansluitingen | Multi- of single-mode glasvezelmodules |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE+ (IEEE 802.3at) |
| Aantal Poorten PoE | 1 |
| Max. PoE uitgangsvermogen (totaal) | 60 W |
| Bouw type | DIN Rail |
| Montage haak | In verpakking inbegrepen |
| Beschermingsklasse (IP-code) | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur min. | -40 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 75 °C |
| Hoogte | 95 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht | 370 g |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 130 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 0.353 kg |