| Artikel nr.: | 15063477 |
|---|---|
| Fabrikant artikel nr. | EX-SFP-0055 |
EXSYS EX-62010PoE-SFP Micro 2+1-poorts PoE+ industriële gigabit switch
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
De uiterst compacte, industriële 3-poorts Gigabit switch EX-62010POE-SFP is de perfecte oplossing voor krappe ruimtes.
Hij kan op een zeer kleine ruimte worden ingezet als switch, mediaconverter of PoE-injector. Omdat hij op wisselstroom (aansluitblok, 85-250 VAC) werkt, is er geen gelijkstroomvoeding nodig, wat extra ruimte bespaart. Op een van de twee RJ45-poorten is tot 40 W beschikbaar voor het aansluiten van PoE-apparaten (PD's), zoals IP-camera's of IP-telefoons. Voor de SFP-sleuf zijn passende SFP-transceivers als accessoire verkrijgbaar.
Dankzij de stevige metalen behuizing en het uitgebreide bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot 75 °C is de EX-62010POE-SFP geschikt voor een groot aantal toepassingen, ook in ruwe omgevingen. De levering omvat een voorgemonteerde DIN-railkit en een wandmontagebeugel.
- 2x 10/100/1000Tx RJ45-poort, 1x 100/1000Fx SFP-sleuf, automatische detectie
- Stroomvoorziening voor een PoE-compatibel netwerkapparaat op afstand, verzendt gegevens en stroom via dezelfde kabel
- Voldoet aan IEEE 802.3af/at Power over Ethernet (PoE), Mode/Alternative B
- Kan worden gebruikt als switch, mediaconverter of PoE-injector
- Auto-MDI/MDIX maakt crossover-kabels overbodig
- Ondersteunt auto-negotiation en 10/100 Mbps half-/full-duplex en 1000 Mbps full-duplex
- Ondersteunt jumbo frames tot 9 kBytes
- Aansluitblok voor wisselspanningsingang, 85 tot 250 VAC
- DC-spanningsomvormer voor het PoE-spanningsbereik (42 - 57 VDC)
- Stevige, zeer compacte metalen behuizing, IP40
- Incl. DIN-railkit en wandmontagebeugel
- Uitgebreid bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +75 °C
Specificaties
| Producent | EXSYS |
|---|---|
| Product groep | Industrial Networking |
| Product type | Netwerk-switch |
| Kleur | zwart |
| Leveringsomvang | EX-62010POE-SFP, DIN-railkit (voorgemonteerd), wandbevestigingsbeugel, handleiding |
| Netwerk standaard | Gigabit Ethernet |
| LAN (Mbit/s) | 10/100/1000 |
| Aantal Poorten | 2 |
| Gigabit Ethernet Poort RJ-45 | 2 |
| Vrije slot tbv SFPs | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE+ (IEEE 802.3at) |
| Aantal Poorten PoE | 2 |
| Max. PoE uitgangsvermogen (totaal) | 40 W |
| Bouw type | DIN Rail |
| Beschermingsklasse (IP-code) | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur min. | -40 °C |
| Bedrijfstemperatuur max. | 75 °C |
| Hoogte | 52.5 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 56.5 mm |
| Gewicht | 160 g |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 0.271 kg |