HP 126A LaserJet fotogevoelige rol
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
HP 126A LaserJet fotogevoelige rol. Printkleuren: Zwart, Cyaan, Magenta, Geel, Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Ideaal om professionele prints te maken in een klein bedrijf of thuiskantoor. Deze fotogevoelige rol produceert consistente resultaten van hoge kwaliteit.
Altijd scherpe, heldere tekst en afbeeldingen met een fotogevoelige rol die naadloos samenwerkt met HP LaserJet tonercartridges en geavanceerde toner. Originele HP supplies zorgen voor professionele resultaten.
Specificaties
| Producent | HEWLETT-PACKARD |
|---|---|
| Product type | Tonercartridges |
Technische details
| Inhoud | Fotogevoelige rol; Recyclinggids |
|---|
Gewicht en omvang
| Breedte | 363 mm |
|---|---|
| Diepte | 92 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Gewicht | 500 g |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 35 °C |
Verpakking
| Breedte verpakking | 363 mm |
|---|---|
| Diepte verpakking | 92 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 700 g |
Brand-specifieke functies
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962223352 |
|---|
Overige specificaties
| UNSPSC-code | 44103103 |
|---|
Kenmerken
| Soort | Origineel |
|---|---|
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Compatibiliteit | HP 126 belichtingstrommels werken met: HP LaserJet Pro CP1025 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
Logistieke gegevens
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 28 stuk(s) |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Aantal dozen per palletlaag | 30 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 24 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 210 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Producten per pallet | 210 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 144 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutolengte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 110,9 cm |
| Pallet brutogewicht | 167,5 kg |
| Palletgewicht (EU) | 121,3 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1102 x 950 x 1264 mm |
| Afmetingen Europese pallet (b x d x h) | 1102 x 760 x 1109 mm |