HP 771 775-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge inktcartridge 1 stuk(s) Origineel
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
HP 771 775-ml Magenta DesignJet Ink Cartridge. Type kleureninkt: Inkt op pigmentbasis, Printkleuren: Magenta, Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
De HP 771 magenta Designjet inktcartridge (775 ml) levert de hoge kwaliteit die uw klanten verwachten en waarborgt korte doorlooptijden. HP Vivid fotoinkt helpt u snel te werken met kwaliteit, snelheid en probleemloze printprestaties.Tal van toepassingen printen, van lijntekeningen tot fotokwaliteit POP-displays. Duurzame prints produceren met een uitzonderlijke lichtbestendigheid binnen in etalages uit het directe zonlicht[1].
Met HP Vivid fotoinkt werkt de printer probleemloos. Ingebouwde intelligente technologie optimaliseert de kwaliteit en de betrouwbaarheid en waarborgt een hoge productiviteit.
775-ml inktcartridges waarborgen een hoge productiviteit en kostenbesparingen. U wordt gewaarschuwd als supplies aan vervanging toe zijn – inktcartridges zijn snel en gemakkelijk te vervangen.
Specificaties
| Producent | HEWLETT-PACKARD |
|---|---|
| Product type | Inktcartridges |
Technische details
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 5 stuk(s) |
|---|
Gewicht en omvang
| Breedte | 324 mm |
|---|---|
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte verpakking | 324 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 1,09 kg |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 90 procent |
Overige specificaties
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 324 x 120 x 64 mm |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1220 x 1016 x 1680 mm |
| Stapelhoogte voor pallets | 5 stuk(s) |
| Spuitmondjes | 2112 |
| Retail-only vlag | N |
Kenmerken
| Soort | Origineel |
|---|---|
| Printkleuren | Magenta |
| Compatibiliteit | HP DesignJet Z6200, Z6610, Z6810 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| HP-segment | Enterprise |
| Printkop swath | 2,22 cm (0.875") |
Logistieke gegevens
| Producten per pallet | 600 stuk(s) |
|---|---|
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 60 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 12 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 706,96 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 11,54 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 11,5 kg (25.4 lbs) |