ROLINE Industriële Converter Gigabit Ethernet - Dual Speed ​​100/1000 Glasvezel, met PoE-functie

ROLINE Industriële Converter Gigabit Ethernet - Dual Speed ​​100/1000 Glasvezel, met PoE-functie

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Leverbaar binnen 24 uur
Voor 14.00 uur besteld - meestal dezelfde dag verzonden
Art. nr. 21131135
Merk / Fabrikant ROLINE
Fabrikant artikel nr. 21.13.1135
EAN 7630049621541
Gewicht artikel 0,6 kg

Beschrijving

Netwerkconverter voor gebruik in industriële omgevingen
Industriële mediaconverter met 1x 10/100/1000 Mbps RJ45 poort en 1x 100/1000 Mbps SFP slot (dual speed) voor de opname van standaard mini GBIC's. PoE volgens IEEE802.3af/at/bt standaard, beheer via web, SNMP, energiebesparende EEE, DIN railmontage, geoptimaliseerd latentiegedrag, uitgebreid temperatuurbereik, ventilatorloos in metalen behuizing

  • Full Wire Speed conversie van het Gigabit Ethernet signaal
  • Automatische MDI/MDI-X
  • Link Fault Pass Through-functie (foutdetectie op afstand)
  • Transparante conversie van 802.1Q VLAN-pakketten
  • Laag stroomverbruik
  • Montage op DIN rail
  • Bedrijfsspanning: +7 tot +30VDC
  • Bedrijfstemperatuurbereik: - 20 °C - +70 °C
  • Voedingsaansluiting via schroefklemmenblok of DC barrel connector
  • voeding +12 tot +57 VDC,
  • Voeding niet bij de levering inbegrepen, wij adviseren de DIN railvoeding NDR-75-24 (21.13.1311) als geschikte voeding.

Optionele SFP:
21143499, ROLINE SFP 100Base-FX, Multimode, 2km
21143500, ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode
21143501, ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km
21143502, ROLINE Mini GBIC Module LX/LC, Single Mode, 20km

Specificaties

Producent ROLINE
Produkt groep Netwerk-Converter
Produkt type Mediaconverter
Kleur zwart
RJ-45 Port (Mbit/s) 1000
Fiber Port (Mbit/s) 1000
Aantal Poorten RJ-45 1
Aantal Poorten Glas LC 1
Leiding Multimode
Ethernet Glas Standaard 1000Base-SX
Max. bereik fase 50 µm 500 m
Max. bereik fase 62,5 µm 220 m
Regelbaar nee
Bedrijfstemperatuur min. -20 °C
Bedrijfstemperatuur max. 70 °C
Hoogte 40 mm
Breedte 106 mm
Diepte 140 mm
Gewicht 474.8 g
Hoogte verpakking 50 mm
Breedte verpakking 150 mm
Diepte verpakking 200 mm
Gewicht verpakking 0.6 kg

Downloads

Product Data Sheet - Nederlands (47,1 KB)

Download

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld.

Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

ROLINE – Kwaliteit maakt het verschil.

Ben je zeker?