ROLINE-standaardsleutel/reservesleutel, voor ROLINE Basic & Pro wand- en kastmodellen
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
ROLINE-standaardsleutel voor alle ROLINE Basic- en Pro-wandkasten
De ROLINE-standaardsleutel is de ideale vervangingsoplossing wanneer u de originele sleutel uit de leveringsset van uw kast kwijt bent. Hiermee krijgt u veilig en gemakkelijk toegang tot alle compatibele ROLINE Basic & Pro-wand- en netwerkkasten.
Dankzij de nauwkeurige afwerking is de sleutel direct klaar voor gebruik en uitermate geschikt als vervangings- of reservesleutel.
Specificaties
| Producent | ROLINE |
|---|---|
| Product groep | 19"-/10"-andere accessoires |
| Product type | Toegangscontrole |
| Kleur | zilver |
| Leveringsomvang | Sleutel |
| Hoogte verpakking | 0 mm |
| Breedte verpakking | 0 mm |
| Diepte verpakking | 0 mm |
| Gewicht verpakking | 0 kg |