Transcend 64GB 2.5" PATA MLC 64GB 2.5" Parallel ATA
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend 64GB 2.5" PATA MLC. Solid State Drive (SSD) capaciteit: 64 GB. SSD-vormfactor: 2.5". Solid State Drive (SSD) interfaces: Parallel ATA, Leessnelheid: 114,7 MB/s, Schrijfsnelheid: 63,92 MB/s
Transcend’s 2.5” PATA SSDs support high-speed UDMA Mode 6, and offer installation flexibility for desktops, laptops or portable devices built around the 2.5" PATA (IDE) storage device standard. When replacing a traditional 2.5" IDE HDD with an SSD to enhance overall system performance, lndustrial-grade 2.5” PATA SSDs are the optimal choice. - Fully compatible with the PATA interface standard - Advanced Global Wear-Leveling and Block Management ensure long-term reliability - Advanced Power Shield prevents data loss in the event of a sudden power outage - Three-year Limited Warranty**
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Internal solid-state drives |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
Gewicht en omvang
| Breedte | 69,8 mm |
|---|---|
| Diepte | 100,3 mm |
| Hoogte | 7,4 mm |
Energie
| Operating voltage | 5 V |
|---|
Technische details
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingen, in bedrijf | 20 G |
Software
| Ondersteunt Windows | Ja |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Ja |
Overige specificaties
| Intern | Ja |
|---|---|
| Apparaat connectiviteit | Bedraad |
Design
| SSD-vormfactor | 2.5" |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | RoHS |
Prestatie
| Solid State Drive (SSD) capaciteit | 64 GB |
|---|---|
| Solid State Drive (SSD) interfaces | Parallel ATA |
| Leessnelheid | 114,7 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 63,92 MB/s |
| Type geheugen | MLC |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| ECC | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |