Transcend HSD372M Half-slim 16 GB SATA III MLC NAND
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend HSD372M. SSD capaciteit: 16 GB, SSD-vormfactor: Half-slim, Leessnelheid: 530 MB/s, Schrijfsnelheid: 200 MB/s, Overdrachtssnelheid: 6 Gbit/s
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Internal solid-state drives |
| Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Harde schijf, omvang | Half-slim |
Technische details
| Duurzaamheidscertificaten | CE, RoHS |
|---|
Gewicht en omvang
| Breedte | 54 mm |
|---|---|
| Diepte | 39,8 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Gewicht | 9 g |
Energie
| Operating voltage | 5 V |
|---|---|
| Vermogensverbruik (avg) | 1,85 W |
| Slaapstand | 0,38 W |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Trillingen, in bedrijf | 20 G |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
Kenmerken
| SSD-vormfactor | Half-slim |
|---|---|
| SSD capaciteit | 16 GB |
| Interface | SATA III |
| Type geheugen | MLC NAND |
| NVMe | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Leessnelheid | 530 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 200 MB/s |
| Random read (4KB) | 70000 IOPS |
| Random write (4KB) | 50000 IOPS |
| DevSlp (apparaat in slaapstand) ondersteuning | Ja |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| TRIM support | Ja |
| ECC | Ja |
| NCQ (Native command queuing) | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| TBW-classificatie | 360 |
| SSD usage tagging | Ingebouwd |
| Certificering | FCC, BSMI, UKCA |