Transcend MSA372M mSATA 32 GB SATA III MLC NAND
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend MSA372M. SSD capaciteit: 32 GB, SSD-vormfactor: mSATA, Leessnelheid: 550 MB/s, Schrijfsnelheid: 450 MB/s, Overdrachtssnelheid: 6 Gbit/s, Component voor: PC/notebook
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Internal solid-state drives |
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Harde schijf, omvang | mSATA |
Technische details
| Duurzaamheidscertificaten | CE |
|---|
Gewicht en omvang
| Breedte | 50,8 mm |
|---|---|
| Diepte | 29,9 mm |
| Hoogte | 4,85 mm |
| Gewicht | 8 g |
Energie
| Operating voltage | 3,3 V |
|---|---|
| Vermogensverbruik (avg) | 2,64 W |
| Slaapstand | 0,4 W |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Trillingen, in bedrijf | 20 G |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
Kenmerken
| SSD-vormfactor | mSATA |
|---|---|
| SSD capaciteit | 32 GB |
| Interface | SATA III |
| Type geheugen | MLC NAND |
| NVMe | Nee |
| Component voor | PC/notebook |
| Hardware encryptie | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Leessnelheid | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 450 MB/s |
| Random read (4KB) | 70000 IOPS |
| Random write (4KB) | 70000 IOPS |
| DevSlp (apparaat in slaapstand) ondersteuning | Ja |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| TRIM support | Ja |
| ECC | Ja |
| JEDEC-standaard | Ja |
| NCQ (Native command queuing) | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| TBW-classificatie | 2360 |
| Certificering | FCC/BSMI/UKCA |