Transcend TS120GSSD220S internal solid state drive 120 GB SATA III 2.5"
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend TS120GSSD220S. Solid State Drive (SSD) capaciteit: 120 GB. SSD-vormfactor: 2.5". Solid State Drive (SSD) interfaces: SATA III
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Internal solid-state drives |
| Opslagcapaciteit | 120 GB |
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
Gewicht en omvang
| Breedte | 69,8 mm |
|---|---|
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 6,8 mm |
| Gewicht | 58 g |
Energie
| Operating voltage | 5 V |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
|---|
Design
| SSD-vormfactor | 2.5" |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Certificering | CE, FCC, BSMI |
Prestatie
| Solid State Drive (SSD) capaciteit | 120 GB |
|---|---|
| Solid State Drive (SSD) interfaces | SATA III |