Transcend TS2GUSD flashgeheugen 2 GB MicroSD NAND
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend TS2GUSD. Capaciteit: 2 GB, Soort flashgeheugen: MicroSD, Intern geheugentype: NAND, Leessnelheid: 20 MB/s, Schrijfsnelheid: 13 MB/s. Kleur van het product: Zwart
- Ongeveer 20% de grootte van een van een standaard SD™ kaart, maar met dezelfde kenmerken en prestaties- Ideaal voor de nieuwe generatie mobiele telefoons en draagbare apparaten- Mechanische schrijfbeveiligingsschakelaar
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Flashgeheugens |
| Opslagcapaciteit | 2 GB |
Geheugen
| Capaciteit | 2 GB |
|---|---|
| Soort flashgeheugen | MicroSD |
| Leessnelheid | 20 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 13 MB/s |
| Intern geheugentype | NAND |
Gewicht en omvang
| Breedte | 11 mm |
|---|---|
| Diepte | 1 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 0,4 g |
Energie
| Geheugen voltage | 2.7,3.6 V |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -25 - 85 °C |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 0 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Verpakking
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Blister |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Certificering | CE/FCC |