Transcend TS3200HSB-16G geheugenmodule 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend TS3200HSB-16G. Component voor: Notebook, Intern geheugen: 16 GB, Geheugenlayout (modules x formaat): 1 x 16 GB, Intern geheugentype: DDR4, Kloksnelheid geheugen: 3200 MHz, Geheugen form factor: 260-pin SO-DIMM, CAS-latentie: 22
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Geheugenmodules |
| Opslagcapaciteit | 16 GB |
Eisen aan de omgeving
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
|---|
Kenmerken
| Intern geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Component voor | Notebook |
| Geheugen form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-latentie | 22 |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 1024M x 8 |
| Type koeling | Koelplaat |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|