Transcend TS64GUSDXC10 flashgeheugen 64 GB MicroSDXC Klasse 10 UHS-I
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Transcend TS64GUSDXC10. Capaciteit: 64 GB, Soort flashgeheugen: MicroSDXC, Flash memory klasse: Klasse 10, Intern geheugentype: UHS-I
Today's advanced smartphones and tablets are fast and powerful, with memory-hungry Apps and Full-HD recording capabilities that perform best with high-speed storage media. Transcend's Premium series microSDXC/SDHC Class 10 cards offer extra storage capacity with superior read/write speeds that keep pace with your mobile lifestyle. Features - Fully compliant with the SD 3.0 standard - Class 10 speed rating guarantees fast and reliable write performance - Built-in Error Correcting Code (ECC) to detect and correct transfer errors - Exclusive RecoveRx photo recovery software
Specificaties
| Producent | TRANSCEND INFORMATION |
|---|---|
| Product type | Flashgeheugens |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
Geheugen
| Capaciteit | 64 GB |
|---|---|
| Soort flashgeheugen | MicroSDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Intern geheugentype | UHS-I |
Gewicht en omvang
| Breedte | 11 mm |
|---|---|
| Diepte | 1 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 0,4 g |
Energie
| Geheugen voltage | 3.6,2.7 V |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -25 - 85 °C |
|---|
Verpakking
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
Design
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Antistatisch, Temperatuurbestendig, Waterbestendig, X-ray-proof |
|---|---|
| Waterdicht tot | 1 m |
Prestatie
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX7 |
|---|