TRENDnet TEG-MGBS40D5 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1550 40KM

TRENDnet TEG-MGBS40D5 Mini-GBIC Dual Wavelength Single-Mode LC 1550 40KM

Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!

Inloggen
Beschikbaar ca. 3-7-2024
Art. nr. 21221085
Merk / Fabrikant TRENDNET
Fabrikant artikel nr. TEG-MGBS40D5
EAN 710931610307
Gewicht artikel 0,071 kg

Beschrijving

gebruik met TEG-MGBS40D3 of compatibele module - LC simplex-connector - glasvezelmodus met dubbele golflengte

De hot-pluggable en unpluggable TEG-MGBS40D5 moet worden aangesloten op een TEG-MGBS40D3 of een vergelijkbare compatibele module. Deze SFP single mode LC-module met dubbele golflengte kan afstanden tot 40 kilometer (24,9 mijl) overbruggen. De SFP-connector is compatibel met standaard SFP-slots en biedt een 1000 Mbps LX SFP-interface.

The pair of Mini-GBIC Single Mode module works with standard Mini-GBIC slots on most switches. The pair of Dual Wavelength Single Mode LC Type modules must be used together in order to span distances up to 10km (6.2 miles). Two modules are included, each with 1 x 1000Mbps-LX (LC Simplex -Type) Mini-GBIC connector.

Specificaties

Producent TRENDNET
Produkt groep Netwerk componenten
Produkt type Netwerk transceiver modules
Kleur grijs
Leveringsomvang TEG-MGBS40D5, Handleiding
Hoogte 12 mm
Breedte 57 mm
Diepte 13 mm
Gewicht 28.46 g
Hoogte verpakking 50 mm
Breedte verpakking 90 mm
Diepte verpakking 140 mm
Gewicht verpakking 0.071 kg
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver standard LX
Vezel-optische connector LC
Maximaal bereik 40000 m
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
Kenmerken
Plug and play Ja
Hot-swap Ja

Downloads

Manufacturer data sheet - Deutsch (383,4 KB)

Download

Manufacturer data sheet - English (401,7 KB)

Download

Manufacturer data sheet - Français (395,0 KB)

Download

Accessoires

TRENDnet-producten bieden een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding met een meermaals bekroonde productlijn en bewezen betrouwbaarheid, uitstekende productkwaliteit, uitgebreide klantenservice, pre-sales technische ondersteuning en technische ondersteuning van wereldklasse.

TRENDnet Promotie

Ben je zeker?