TRENDnet TEW-ASAL1 Bliksemafleiderset voor buiten
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Beschermt uw netwerk tegen blikseminslag en stroompieken - Gebruik met Access Point TEW-455APBO - Bestand tegen meerdere blikseminslagen
Trendnet TEW-ASAL1 Bliksemafleiderset voor buiten. Weerstand: 50 Ohm, Voltage Position Wave Ratio (VSWR): 1,5:1, Kabellengte: 1,1 m. Gewicht: 230 g. Frequentiebereik: DC-3GHz
Specificaties
| Producent | TRENDNET |
|---|---|
| Product groep | Netwerk componenten |
| Product type | Antennes |
| Kleur | zwart |
| Gewicht | 273.85 g |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 0.359 kg |