TRENDnet TEW-ASAL1 Outdoor Lightning Arrestor Kit
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Schützt Ihr Netzwerk vor Blitzschlägen und Spannungsspitzen - Verwendung mit Access Point TEW-455APBO - Widerstandsfähigkeit gegen mehrere Blitzschläge
Trendnet TEW-ASAL1 Outdoor Lightning Arrestor Kit . Widerstand: 50 Ohm, Spannung Stellung-Welle Verhältnis (VSWR): 1.5:1, Kabellänge: 1,1 m. Gewicht: 230 g. Frequenzbereich: DC-3GHz
Specifications
| Manufacturer | TRENDNET |
|---|---|
| Product group | Netzwerkkomponenten |
| Product type | Netzwerk-Antennen |
| Colour | black |
| Weight | 273.85 g |
| Height of packaging (single piece) | 70 mm |
| Width of packaging (single piece) | 160 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 160 mm |
| Package weight (single piece) | 0.359 kg |