VALUE USB Type-C Docking Station, HDMI 4K60, 1x Gigabit Ethernet, 2x USB-A + USB-C (PD), 1x SD/microSD, 1x Audio
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Sluit uw MacBook, ultrabook, notebook/laptop of pc met een USB Type-C-aansluiting aan op HDMI- (3840 x 2160 bij 30 Hz) of VGA- (1080p) beeldschermen of projectoren. Bovendien kunt u USB apparaten aansluiten op de 4 extra USB poorten (3x A, 1x C) en uw apparaat tegelijkertijd opladen via de Type-C PD-poort!
- Sluit uw apparaat met een USB Type-C-aansluiting (bijv. MacBook, ultrabook, notebook/laptop of pc) aan op een HDMI- of VGA-scherm, -monitor of -projector
- 1x HDMI (3840x2160 @30Hz) en 1x VGA (1920x1080 @60Hz)
- 1x Gigabit Ethernet (1000 Mbit/s)
- 3x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gbit/s) + 1x USB-C 2.0 (480 Mbit/s)
- USB Type C PD (Power Delivery) tot 100 Watt
- SD- en Micro SD (TF)-kaartlezer (kunnen niet tegelijkertijd worden ondersteund)
- 1x 3,5 mm audio-uitgang
- Draagbaar, compact ontwerp
- Geen voeding nodig
Opmerking: Ondersteuning van "Alternate Mode (DP Alt Mode)" vereist
Opmerking: volgens de huidige specificaties van USB.org hebben we de technische gegevens van onze USB 3-producten aangepast. De nieuwe aanduiding voor de al bekende USB-specificaties is gewijzigd in USB 3.2 Gen 1 (voorheen USB 3.0 / USB 3.1 Gen 1) en USB 3.2 Gen 2 (voorheen USB 3.1 / USB 3.1 Gen 2).
Specificaties
| Producent | VALUE |
|---|---|
| Product groep | Adapter, Terminatoren, Converter |
| Product type | Notebook-Docking-Station |
| Kleur | grijs |
| Lengte | 0.1 m |
| Leveringsomvang | Dockingstation |
| Max. Resolutie | 3840 x 2160 @30Hz (4K, Full HD) |
| Aansluiting kant 1 (PC) | USB-C |
| Aansluiting kant 2 (Peripherie) | 1x HDMI 4K30, 1x VGA 1080p, 1x Gigabit Ethernet, 3x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 1x USB 2.0 (Type-C), 1x SD/MicroSD (TF), 1x audio-uitgang, 1x Type-C PD (Power Delivery) |
| Type connector kant 1 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Male |
| Type connector kant 2 |
|
| M/F kant 2 | Female |
| Toepassing | extern |
| Afmeting (HxBxD) | 17 x 56 x 119 mm |
| Technische bijzonderheden | Power Delivery functie (100W) |
| Hoogte | 17 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Diepte | 119 mm |
| Gewicht | 91 g |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 0.1 kg |