VALUE USB3.2 Gen1 Metall Hub, 4fach Typ A, (1x USB 3.2Gen1 + 3x USB 2.0), Typ A+C Anschlusskabel
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Mit diesem USB-Hub aus Metall können bis zu vier USB-Peripheriegeräte (3x USB 2.0 und 1x USB 3.2 Gen1 / USB 3.0) an den USB Port eines PCs angeschlossen werden, gleich ob der PC einen Typ-A- oder einen Typ-C-Anschluss bereitstellt
- USB Kabel für die Verbindung zum Host, wahlweise mit Typ-A- oder mit Typ-C-Stecker
- Vier USB Typ A Ports zum Anschluss von Peripheriegeräten
- Datentransferraten von bis zu 5 Gbit/s (USB 3.0 / USB 3.2 Gen 1)
- Automatische Feststellung der optimalen Übertragungsrate
- Metallgehäuse
Opmerking: volgens de huidige specificaties van USB.org hebben we de technische gegevens van onze USB 3-producten aangepast. De nieuwe aanduiding voor de al bekende USB-specificaties is gewijzigd in USB 3.2 Gen 1 (voorheen USB 3.0 / USB 3.1 Gen 1) en USB 3.2 Gen 2 (voorheen USB 3.1 / USB 3.1 Gen 2).
Specificaties
| Producent | VALUE |
|---|---|
| Product groep | Hubs |
| Product type | USB Hub |
| Kleur | grijs |
| Lengte | 0.1 m |
| Leveringsomvang | USB-Hub mit angeschlossenem USB-Host-Verbindungskabel (Typ A + C) |
| Aansluiting PC | 1x USB Typ A oder C |
| Aansluiting Apparatuur | 4x USB Typ A |
| Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Type connector kant 1 | USB Typ C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Männlich (Stecker) |
| Type connector kant 2 |
|
| M/F kant 2 | Weiblich (Buchse) |
| Aantal Poorten | 4 |
| Toepassing | extern |
| Materiaal (Behuizing) | Metall |
| Afmeting (HxBxD) | 10 x 27 x 95 mm |
| Voeding benodigd | nein |
| Hoogte | 10 mm |
| Breedte | 27 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 35 g |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 0.1 kg |