ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter

ROLINE 10/100 / 1000Base-T naar dual speed Fiber Media Converter

Art.nr. 21131174
Merk / Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.13.1174
EAN 7611990176472
Gewicht van het pakket 0,15 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Ethernet naar glasvezelconverter die verbindingen van op koper gebaseerde Ethernet apparaten via een glasvezelverbinding mogelijk maakt.

  • Tri-speed 10/100/1000Mbps koper naar dual speed 1G/100Mbps glasvezelconversie
  • Ondersteunt conversie met volledige draadsnelheid van gigabit koper naar gigabit glasvezel
  • Voldoet aan de IEEE 802.3-, 802.3u-, 802.3ab-, 802.3z- en 802.3z-normen.
  • Automatische onderhandeling
  • Automatische MDI/MDI-X detectie
  • Ondersteunt jumboframelengtes van 9,2K bytes
  • Ondersteunt 802.3x stroomregeling
  • LED weergave eenheid: Power Status, per poort: Fiber Speed/Link/Activity, Copper Speed/Link/Activity
  • Metalen behuizing
  • Voeding via externe voeding: 5VDC, 1A

Producent ROLINE
Produkt groep Netwerk-switches
Produkt type Gigabit Ethernet Switch
Kleur zwart
Leveringsomvang Converter, voeding, handleiding
RJ-45 Port (Mbit/s) 10/100/1000Mbit/s
Fiber Port (Mbit/s) Dual Speed 1G/100Mbps
Aantal Poorten RJ-45 1
Aansluiting op het lichtnet Apparaat Europlug
Hoogte 23 mm
Breedte 75 mm
Diepte 60 mm
Gewicht 228.3 g
Hoogte verpakking 6 mm
Breedte verpakking 9 mm
Diepte verpakking 16 mm
Gewicht verpakking 0.15 kg
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
  • ROLINE SFP 100Base-FX, Multimode, 2km

    Art.nr. 21143499

  • ROLINE Mini GBIC Module LX/LC, Single Mode, 20km

    Art.nr. 21143502

  • ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode

    Art.nr. 21143500

  • ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km

    Art.nr. 21143501

Toon alles (4)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.