VALUE USB 3.2 Gen 1 Metal Hub, 4-Port Type-A, (1x USB 3.2 Gen 1 + 3x USB 2.0), type A+C-aansluitkabel
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Met deze metalen USB-hub kunnen maximaal vier USB-randapparaten (3x USB 2.0 en 1x USB 3.2 Gen1 / USB 3.0) worden aangesloten op de USB-poort van een pc, ongeacht of de pc een Type-A- of een Type-C-aansluiting heeft
- USB-kabel voor aansluiting op de host, naar keuze met een Type A- of Type C-stekker
- Vier USB Type A-poorten voor het aansluiten van randapparatuur
- Gegevensoverdrachtssnelheden tot 5 Gbit/s (USB 3.0 / USB 3.2 Gen 1)
- Automatische detectie van de optimale overdrachtssnelheid
- Metalen behuizing
Opmerking: volgens de huidige specificaties van USB.org hebben we de technische gegevens van onze USB 3-producten aangepast. De nieuwe aanduiding voor de al bekende USB-specificaties is gewijzigd in USB 3.2 Gen 1 (voorheen USB 3.0 / USB 3.1 Gen 1) en USB 3.2 Gen 2 (voorheen USB 3.1 / USB 3.1 Gen 2).
Specificaties
| Producent | VALUE |
|---|---|
| Product groep | Hubs |
| Product type | USB Hub |
| Kleur | grijs |
| Lengte | 0.1 m |
| Leveringsomvang | USB-hub met aangesloten USB host verbindingskabel (type A + C) |
| Aansluiting PC | 1x USB Type A of C |
| Aansluiting Apparatuur | 4x USB type A |
| Overdracht kwaliteit | USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0) |
| Type connector kant 1 | USB type C (USB-C) |
| M/F kant 1 | Male |
| Type connector kant 2 |
|
| M/F kant 2 | Female |
| Aantal Poorten | 4 |
| Toepassing | extern |
| Materiaal (Behuizing) | Metaal |
| Afmeting (HxBxD) | 10 x 27 x 95 mm |
| Voeding benodigd | nee |
| Hoogte | 10 mm |
| Breedte | 27 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 35 g |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 0.1 kg |