CHARMAST Powerbank W1205 10000mah black
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Ultraslim Powerbank mit USB-C und Apple 8-Pin Kabel integriert
Powerbank mit 10.000mah KapazitätUnterstützt Wireless Charging für Ipod, Apple Watch und Smartphone gleichzeitig
Eingang: USB-C
Mit integrierten Apple 8-Pin Kabel
- Eingang: PD18W/QC18W
- Total Ausgang: PD20W
- Total-Ausgang PD22.5W
Specifications
| Manufacturer | CHARMAST |
|---|---|
| Product group | Smartphone Zubehör |
| Product type | Powerbank |
| Colour | black |
| Scope of delivery |
Powerbank W1202 User Manual |
| Input | PD18W/QC18W |
| Output | PD22.5W |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Connections available | USB-C (1x) |
| Supported charging technology | Fast Charge |
| Battery category | Gerätebatterie |
| Number of batteries | 1 pieces |
| Battery Voltage | 3.85 V |
| Battery Capacity | 10000 mAh |
| Battery type | Pack |
| Battery | eingebaut |
| Battery technology | Li-Ion |
| Height | 29.9 mm |
| Width | 72.1 mm |
| Depth | 75.1 mm |
| Weight | 205 g |
| Height of packaging (single piece) | 35 mm |
| Width of packaging (single piece) | 100 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 158 mm |
| Package weight (single piece) | 0.205 kg |