Ecovacs Antibacterial Filter for T90, X12, 3pcs
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Antibacterial Filter for DEEBOT T90, T90 PRO, X12 PRO OMNI, X12 OmniCyclone
Contents: Antibacterial Filter * 3pcs
Specifications
| Manufacturer | Ecovacs |
|---|---|
| Product group | Suction & Cleaning |
| Product type | Robot Vacuum Accessories |
| Colour | black |
| Scope of delivery | Antibacterial Filter * 3pcs |
| Weight | 16 g |
| Height of packaging (single piece) | 106 mm |
| Width of packaging (single piece) | 45 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 75 mm |
| Package weight (single piece) | 0.03 kg |