Ecovacs Reinigungstücher 2 Stk., zu Winbot mini 2
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Mikrofaser Reinigungspads für Fensterreiniger Winbot mini 2
- Originalzubehör von ECOVACS und einfache Montage – Keine Werkzeuge nötig
- Mikrofaser-Wischtücher helfen, Schmutz, Staub und Haare am Fenster zu entfernen
- Für eine längere Lebensdauer und optimale Performance deines WINBOTs
Specifications
| Manufacturer | Ecovacs |
|---|---|
| Product group | Saugen & Reinigen |
| Product type | Zubehör Fensterreiniger |
| Height | 30 mm |
| Width | 210 mm |
| Depth | 210 mm |
| Weight | 20 g |
| Height of packaging (single piece) | 40 mm |
| Width of packaging (single piece) | 110 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 80 mm |
| Package weight (single piece) | 0.046 kg |