Ecovacs Schaumstoff-Filter, zu DEEBOT X5 Hybrid, X11 Omnicyclone
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Schaumstoff-Filter passend zu X5 Hybrid, X11 Omnicyclone
- Doppellagige Filterwatte verhindert effektiv die Ausbreitung von Staub
- Die Zuglasche macht es für den Benutzer bequem, Staub und Müll zu entfernen
- Das abwaschbare Design ist bequem für die Benutzer um den Filter zu reinigen und wiederzuverwenden
Specifications
| Manufacturer | Ecovacs |
|---|---|
| Product group | Saugen & Reinigen |
| Colour | black |
| Model description | DFI012153 |
| Height of packaging (single piece) | 50 mm |
| Width of packaging (single piece) | 130 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 140 mm |
| Package weight (single piece) | 0.051 kg |