Ecovcas Ersatzset, zu X9 PRO OMNI
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
Ersatzset für DEEBOT X9 PRO OMNI
Inhalt: 1x Hauptbürste, 2x Seitenbürsten, 3x antibakterielle Feinstaubfilter
*ECOVACS DEEBOT Antibakterielle Filter ist ein behandelter Artikel. ECOVACS DEEBOT Antibakterielle Filter enthält die Wirkstoffe Silbernitrat (CAS-Nr.:7761-88-8, EG-Nr.:231-853-9) und PHMB (CAS-Nr.:32289-58-0 und 1802181-67-4).
Specifications
| Manufacturer | Ecovacs |
|---|---|
| Product group | Saugen & Reinigen |
| Colour | multicolored |
| Scope of delivery | 1x Hauptbürste, 2x Seitenbürsten, 3x antibakterielle Feinstaubfilter |
| Height of packaging (single piece) | 140 mm |
| Width of packaging (single piece) | 140 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 280 mm |
| Package weight (single piece) | 0.369 kg |