EXSYS EX-K1110 DC Jack cable for connect to the Terminal Block, black
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
DC Jack cable for connect to the Terminal Block
DC Jack cable for connecting plug power supplies to products with terminal block connection.
Specifications
| Manufacturer | EXSYS |
|---|---|
| Product group | Interface cards / adapters |
| Product type | Power Cables |
| Colour | black |
| Length | 0.1 m |
| Height of packaging (single piece) | 30 mm |
| Width of packaging (single piece) | 110 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 220 mm |
| Package weight (single piece) | 0.015 kg |