Ecovacs Ersatzmesser 12er Pack, zu Goat G1
Please log in to see our prices and to be able to order. Delivery only to industry, trade, crafts, public institutions, authorities and comparable institutions. No sale to private individuals!
LoginDescription
GOAT Messersatz für alle GOAT Serien. Kompatibel mit GOAT A1600 RKT/O1200 RTK/O800 RTK/O500 Panorama G1-800/G1-1600/G1-2000/GX-600/A3000 LiDAR PRO/A1600 LiDAR PRO/O1200 LiDAR PRO/O600.
- Scharfe und langlebige Klingen
- Hervorragende Schnittleistung
- Ideal für verschiedene Arten von Gras
- Eine Packung enthält: 12 Messer + 12 Schrauben
Specifications
| Manufacturer | Ecovacs |
|---|---|
| Product group | Outdoor + Garten |
| Product type | Zubehör für Mähroboter |
| Colour | multicolored |
| Height | 0.09 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Depth | 3.6 cm |
| Weight | 0.061 kg |
| Height of packaging (single piece) | 10 mm |
| Width of packaging (single piece) | 180 mm |
| Depth of packaging (single piece) | 130 mm |
| Package weight (single piece) | 0.1 kg |